ارسال پیامک حاوی کد فعال سازی از طریق پیامک سفید

اگر صاحب اپلیکیشن و یا سایتی هستید که قصد دارید ثبت نام به صورت اعتبار سنجی پیامکی انجام گیرد، اما مشکل ارسال به بلک لیست را دارید، این مطلب را از دست ندهید! راه چاره دست ماست…

همانطور که می دانید امروزه در اپلیکیشن ها و سایت ها ، برای خرید ابتدا باید ثبت نام کنید که در آن یک کد اعتبار سنجی به شماره موبایلتان ارسال می شود و شما با وارد کردن آن کد خریدخود را انجام می دهید امروز در این مقاله می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که آیا با ماژول پیامک سفید می توان کد اعتبار سنجی برای اپلیکیشن را به کاربران ارسال کرد ؟

کد اعتبار سنجی برای سایت چطور ؟

ارسال کد اعتبار سنجی از طریق پیامک

کاربران شما (اپلیکیشن یا سایت) هنگامی که شماره تلفن هایشان را وارد می کنند آن شماره تلفن در پنل پیامک سفید قابل دسترس قرار می گیرد و سپس کد اعتبارسنجی در کمتر از ۱ دقیقه برای آنها ارسال می شود اما مشکلی که وجود دارد این است که برخی از این کاربران جلوی پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند و نمی توان به آنها پیامک ارسال کرد.

به این گونه از مشترکینی که با رضایت خود جلوی پیام های تبلیغاتی را بسته اند مشترکین لیست سیاه یا بلک لیست می گویند. اما راه حل چیست ؟ چگونه می توانیم به این دسته از کاربران کد فعالسازی ارسال کنیم ؟

شما در سامانه پیامک سفید می توانید با استفاده از خطوطی که مخابرات آنها را خدماتی کرده است پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید. بدین معنا که شما با استفاده از پنل پیامک سفید می توانید به افرادی که در بلک لیست قرار دارند ارسال کنید.

جمع بندی

شما با استفاده از پنل دی اس ام اس پنل می توانید به شماره های کاربرانی که در بلک لیست هستند نیز به راحتی ارسال انجام دهید. ارسال هایی از جمله کد اعتبار سنجی برای اپلیکیشن و سایت اطلاع پرداخت و خرید موفقیت آمیز و در کنار آن تشکر از خرید یا ثبت نام و …

مرکز تماس سامانه پیام کوتاه دی اس ام اس پنل پاسخگوی ۲۴ ساعته شماست ، برای مشاوره رایگان با شماره ۹۱۳۰۶۵۶۱ – ۰۲۱ در تماس باشید.

مطالب تصادفی
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه