امروز در این مقاله قصد داریم یک ارزیابی بر روی سامانه پیامک های فعال در کشور انجام بدیم با توجه بر رشد قارچ گونه سامانه پیامک های کشور این صنعت در حال اشباع شدن است ، اما شما با خواندن این مقاله قادر خواهید بود که سامانه پیامک های معتبر را از سامانه پیامک های نامعتبر تشخیص دهید.

در این مقاله شما به چند فاکتور لازم برای ارزیابی دست پیدا میکنید که به راحتی قادر به انتخاب سامانه خود هستید نکته قابل توجه این مقاله آنجاست که ما مانند دیگر سامانه ها از خود در مقاله ها تعریف و تبلیغ نمیکنیم.

گزینه یک : عمر و قدمت سامانه پیامک

از زمان قدیم تا به امروز همیشه گفته اند که دود از کنده بلند میشه

این روز ها سامانه پیامک ها مانند یک قارج تکثیر میشوند و روزانه بیش از ۱۰ سامانه پیامک جدید وارد این صنعت میشود که انتخاب رو برای شما سخت میکند !

شما باید در اولین گام ببینید آیا سامانه که قرار با آن شروع به فعالیت کنید تجربه کافی رو دارد یا خیر ؟

برخی سامانه پیام کوتاه های تازه کار از مثال های جالبی برای جذب مشتری استفاده میکنند که مشترک به سمت سامانه های معتبر قدیمی نروند مثالی که این روز ها روی زبان سامانه های تازه کار است : داستان شرکت نوکیا را یادتان هست ؟ سابقه فعالیت مهم است اما مهم‌ترین عامل نیست

با یک مثال ساده مشترک رو به سمت خود میکشن اما در نهایت با خدمات ضعیف دیدگاه مشترک رو به کل درباره صنعت پیامک عوض میکنند.

گزینه دو : مجوز های لازم برای فعالیت

یکی دیگر از عوامل مهم انتخاب یک سامانه پیامک داشتن مجوز فعالیت سامانه میباشد. زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتونید از مراجع قانونی پیگیری کنید.

الف ) مجوز رسمی و لوگو طلایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

ب ) مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ج ) اینماد یا نماد وزارت صنعت و معدن

برخی از سامانه ها با کپی برداری از تصاویر نماد ها اقدام به کلاهبرداری از مشترکین میکنند.

شما باید بدانید که مجوز وزارت ارشاد و فناوری اطلاعات با آدرس logo.samandehi.ir و نماد اعتماد با trustseal.enamad.ir شروع میشود و زمانی که بر روی هر یک از لوگو ها کلیک میکنید مجوز سامانه باید بارگزاری شود و شما بتونید مشاهده کنید.

گزینه سه : لیست مشتریان

مشترکین یک سامانه اعتبار آن سامانه هسنند ، حتما قبل از خرید پنل پیامک لیست مشتریان سامانه مورد نظر را بررسی کنید.

گزینه چهارم : بانک اطلاعاتی و امکانات پنل

بانک شماره های یک سامانه باید به روز باشد ، که متاسفانه اکثر سامانه ها از بانک های قدیمی برای کمترشدن هزینه سامانه استفاده میکنند زیرا این بانک ها برای هر اپدیت باید هزینه از سوی سامانه پرداخت شود ، زمانی که بانک اطلاعاتی قدیمی باشد پیامک های شما با بازدهی کم رو به رو میشود سامانه پیامک معتبر باید امکانات کاملی رو در اختیار شما برای تبلیغات قراردهید تا به بهترین حالت شما به تبلیغات خود بپردازید.

گزینه پنجم: تخریب برند و تقریب مشترک

این روز ها در سامانه پیامک های تازه کار باب شده است که برای به سر زبان انداختن نام خود یک برند قدیمی و معتبر رو تخریب کند و با دادن اطلاعات اشتباه به مشترک ، شما رو تحریک یا تقریب به خرید پنل پیامک از سامانه خود میکند.

برای مثال : این روز ها سامانه های تاره کار در مقاله هایی سامانه های قدیمی رو تخریب میکنند که این سامانه ها وجود ندارند ، این سامانه ها معتبر نیستند ، این سامانه ها از اعتماد شما استفاده میکنند و….. اما در ادامه مقاله میبینید که بعد از تخریب برند معتبر مورد نظر محصولات خود را معرفی و شروع به تبلیغ انواع پنل پیامک های خود میکند که این امر خلاف قانون کشور است.

مطالب تصادفی
تگ های مطلب
نظرات مربوط به مطلب : بدون دیدگاه